Chatkový tábor u Lužnice

Co naše zaklínačské hradiště nabízí?

Ubytování v chatkách, les za rohem, řeka na druhé straně, bazén, velké hřiště na fotbal i volejbal, nové sociální zařízení, promítačka, velká jídelna, která se dá v mžiku předělat na party sál…

Kde to je?
Letní tábor akademik
Nuzice 37501
Česká republika

Naše zaklínačské středisko leží nedaleko Bechyně v jižních Čechách v těsné blízkosti řeky Lužnice. Odkaz na středisko na Mapách.cz ZDE

Hned vedle hlavní budovy, kousek od chatek, kde účastníci bydlí, se nachází sprchy a toalety. Při parných letních dnech i na ranní otužování můžeme využívat bazén s čistou vodou a nebo, pro odvážné, je zde samozřejmě řeka. V hlavní budově je jídelna i profesionálně vybavená kuchyň i zázemí pro vedoucí. Je samozřejmě zajištěn celodenní pitný režim a jídlo 5x denně.

Kde a jak se tam bydlí?

Ubytování je v chatkách po dvou, pokud vás přijede větší parta, je možné se ubytovat v chatkách po 4 nebo po 6. Spí se ve vlastních spacácích, které doporučujeme mít spíš teplejší - i v srpnu může být zima.

Jak je zajištěna doprava na tábor?

Na tábor se dopravujete po vlastní ose. Parkoviště je tam přibližně na 15 aut. Určitě ale můžete přijet do Bechyně, kam jezdí bus i vlak, kde vás rádi vyzvedneme a na tábor dovezeme.