Letní tábor Akademik

Co středisko nabízí?

Bazén pro horké dny, chatky po dvou s kámošem, les za rohem, řeka na druhé straně, velké hřiště na fotbal i přehazku, nové sociální zařízení, promítačka, velká jídelna, která se dá v mžiku předělat na taneční sál…

Kde to je?
Letní tábor akademik
Nuzice 37501
Česká republika

Naše zaklínačské středisko leží nedaleko Bechyně v jižních Čechách v těsné blízkosti řeky Lužnice. Hned vedle hlavní budovy, kousek od chatek, kde bydlí děti, se nachází sprchy a toalety. Při parných letních dnech i na ranní otužování můžeme využívat bazén s čistou vodou a nebo, pro odvážné, je zde samozřejmě řeka. Ta je ideálně hluboká tak, že zkraje stačí i ti nejmenší. V hlavní budově máme jídelnu i kuchyň i zázemí pro vedoucí, kde se chystají tajemství her a příběhu. Kuchyň je opravdu profesionálně vybavená, děti mají zajištěn celodenní pitný režim a jídlo 5x denně.

Kde a jak se tam bydlí?

Děti bydlí v chatkách po dvou, ti menší jsou pak ubytovaní v chatkách po 4 či po 6. Spí se ve vlastních spacácích, které by ideálně měly být teplé, aby v nich děti zvládly i chladnější noci. Pro zmrzlíky samozřejmě máme k dispozici deky navíc. Spacák se dětem bude hodit i na "puťáku", kde budeme přespávat mimo tábor pod širým nebem.

Jak je zajištěna doprava na tábor?

Vyrážet se bude společně z Prahy autobusem. V případě, že se přihlásí více dětí ze stejného místa, je samozřejmě možné domluvit dopravu i odjinud než z Prahy.

ZŠ Pelechovská - Železný Brod

Základní škola na okraji Železného Brodu, v jejím blízkém okolí je dětské hřiště, louka i les na hry.

Ve škole budeme mít zázemí - budeme spát ve třídě a k dispozici budeme mít tělocvičnu na hry pro případ nepříznivého počasí. Spát se bude na vlastních karimatkách ve spacácích, to samotné už je dobrodrůžo :)

Ve škole pak budeme mít k dispozici i kuchyň, kde dětem budeme vařit všechno jídlo - 5x denně, to znamená bude zajištěna snídaně, dvě svačiny, oběd a večeře.

Kde to je?
ZŠ Pelechovská, Železný Brod
Pelechovská 800
Železný Brod 468 22
Česká republika

Škola nám poskytne zázemí, prostory na spaní (třídu či tělocvičnu), telocvičnu na hry v případě nepříznivého počasí a také zde budeme jíst.

ZŠ a MŠ Praha 5 - Zličín

Základní škola a Mateřská škola, Praha 5-Zličín

Kde to je?
ZŠ a MŠ Praha 5 - Zličín
Nedašovská 328
Praha 155 21
Česká republika

Zličín - Praha

V rámci akce Ledová Praha se sejdeme na stanici metra Zličín.

Kde to je?
Zličín - stanice metra
Řevnická
Praha 155 00
Česká republika