Zaklínač: Odkaz Skellige

Připoj se k nám na vzrušující dobrodružství ve světě Zaklínače na ostrovech Skellige, kde se prolíná vikingská magie a mystika!

Staré řády se sklání pod tíhou osudu! Dříve bezpečné břehy ostrovů Skellige stále častěji slouží jako útočiště divokých zvířat, nestvůr i mytických bytostí. To vše přitahuje magické síly a vyšší moc bohů, kteří cítí svoji šanci znovu utvářet běh světa. Všechny ostrovní kmeny se nyní musí sjednotit více než kdy předtím, aby jejich odkaz nevyprchal v toku času! Tvá pomoc je proto nezbytná!

Jsi připraven/a čelit nadcházejícími výzvám? Dokážeš prokázat, že jsi skutečný viking? Pozvedni svou sekeru a vydej se vstříc dobrodružství!

Společně vyplujeme drakkarem na cestu plnou výzev, na níž budeme objevovat starobylé vikingské rituály a zkoumat tajemné ostrovy!

Hrdinní bojovníci z ostrovů Skellige tě naučí mistrovsky ovládat luk, bojovat s mečem nebo sekerou a starat se o sebe v divoké skelligské přírodě. Taktéž ti odhalí, jak čelit nástrahám moře v malém dvoumístném “drakkaru” a mnohem více!

Nikdy jsi neslyšel o ostrovech Skellige, ani o světě Zaklínače? Nevadí! Stačí, když budeš mít dost fantazie a chuť poznat nový svět! Všechno ostatní se dozvíš na táboře!

Pojeď s námi!